Клієнт має право відмовитися від покупки протягом 14 календарних днів. Клієнт зобов'язаний повідомити Світ Авто  про своє бажання електронною поштою info@svit-avto.com.ua Для точної ідентифікації замовлення та якнайшвидшого оформлення повернення просимо в повідомленні про повернення повідомити наступні дані:  ІМЯ, E - MAIL , ТЕЛ, НОМЕР ЗАКАЗА, ПРИЧИНА Поверненя.

При поверненні виробу (відступлення від договору)  Світ Авто  повертає споживачеві всі отримані від останнього та відповідні договору продажу платежі, (за винятком додаткових витрат, що випливають з обраного Споживачом способу доставки) негайно, але не пізніше, ніж через 14 днів, рахуючи з дня повернення товару.

14-денне право договору на повернення товару не діє стосовно всіх ламп, акумуляторів, а також інших товарів з відповідною позначкою в каталозі.

Виріб можна повернути на адресу Київ вул. Пшенична 2а .Номер телефону для повернення +38 067 497 12 00. Строки дотримані, якщо Споживач поверне товар до закінчення 14 днів. Про повернення виробу Світ Авто слід повідомити на адресу електронної пошти  info@svit-avto.com.ua .

  Світ Авто  пропонує покупцеві обмін на інший бажаний товар, з перерахунок вартості замовлення або повернення повної суми сплачених коштів на розрахунковий рахунок клієнта. Виплата провадиться тільки безготівковим перерахуванням, і лише на рахунок з якого було здійснено оплату замовлення.

Виріб слід повернути  Світ Авто   в оригінальній упаковці, у невикористаному вигляді та в початковій комплектації (містити всі предмети, що є в упаковці виробу). На товарі повинні бути всі заводські наклейки, включаючи серійний номер. Пошкоджені вироби не приймаються.

Безпосередні витрати, пов'язані з поверненням речі, слід покрити Споживачу.

  Світ Авто  може виставити стосовно Споживача вимоги, зумовлені зменшенням вартості виробу, не пізніше ніж протягом одного місяця з моменту повернення виробу.

Перед прийняттям виробу Покупцеві рекомендується оглянути упаковку виробу та у разі наявності зовнішніх пошкоджень не приймати виріб.

будь Ласка, заповніть форму запиту на повернення товару.

Інформація про замовлення
Інформація про товар
Я прочитав Повернення товару і згоден з умовами